Zaproszenie na spotknie wigilijne

Polska Szkoła Sobotnia serdecznie zaprasza na szkolna wigilię. Chcemy poczuć świąteczną atmosferę już 8 grudnia 2012 r. Oprócz mile spędzonego czasu w gronie Polonii z Yorku i jej przyjaciół, będzie okazja obejrzeć jasełka, pośpiewać kolędy oraz świąteczne piosenki przy dźwiękach niecodziennych instrumentów.

Tradycją tych spotkań jest przygotowanie przez każdego uczestnika jakiegoś poczęstunku i przyniesienie napoju oraz zapewnienie sobie świątecznie radosnego nastroju. Rozpoczniemy o godzinie 10.30 – wszystkich chętnych do pomocy przy dekorowaniu świątecznego stołu zapraszamy od godziny 9.15 do budynku szkoły.

Chcielibyśmy zaprosić absolutnie każdą chętną osobę, niestety ograniczają nas warunki loklowe jakimi dysponujemy, dlatego prosimy wszystkich chętnych gości o wysłanie maila z potwierdzeniem obecności na adres szkoły: polishschoolyork@gmail.com .

Serdecznie zapraszamy!