Zaproszenie na spotkanie wigilijne 2013

Drodzy Państwo, Polska Szkoła Sobotnia serdecznie zaprasza Wszystkich Uczniów, Rodziców oraz Przyjaciół naszej szkoły na spotkanie wigilijne. Chcemy poczuć świąteczną atmosferę już 14 – go grudnia 2013 r. Oprócz mile spędzonego czasu w gronie Polonii z Yorku i jej przyjaciół, będzie okazja, pośpiewać kolędy oraz świąteczne piosenki. Jak co roku, będzie takze niespodzianka, tzw. gwóźdź programu!!! Tradycją tych spotkań jest przygotowanie przez każdego uczestnika jakiegoś poczęstunku oraz przyniesienie napoju i zapewnienie sobie świątecznie radosnego nastroju.  Rozpoczniemy o godzinie 10.15 – wszystkich chętnych do pomocy przy dekorowaniu świątecznego stołu zapraszamy od godziny 9.15 do budynku szkoły. Chcielibyśmy zaprosić absolutnie każdą chętną osobę, niestety ogranicza nas przestrzeń, jaką dysponujemy, dlatego prosimy wszystkich gości o wysłanie mail z potwierdzeniem, przygotowywanym przysmakiem i liczbą osób towarzyszących, na adres szkoły: polishschoolyork@gmail.com.

Pozdrawiamy ze świąteczną niecierpliwością!

 Grono Pedagogiczne