Zabawa karnawałowa

Drodzy rodzice i dzieci!
Przypominamy o zabawie karnawałowej wraz z odwiedzinami Św. Mikołaja, która odbędzie się w naszej szkole w Sobotę 22 Stycznia 2011 roku w godzinach 9.30-12.30. Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy w przebraniach karnawałowych wszelkiego pomysłu.

Ponieważ tegoroczna zabawa zapowiada się bardzo liczna, mamy ogromną prośba do rodziców o przyniesienie ze sobą drobnego poczęstunku na wspólny karnawałowy stół. Zapraszamy również chętnych do pomocy w porządkowaniu naszej szkoły po hucznej zabawie!

Ze względu na bardzo dużą liczbę dzieci chętnych do udziału w zabawie a nie będących uczniami „Polskiej Sobotniej Szkoły w Yorku” ze względów bezpieczeństwa, jesteśmy zmuszeni do zamknięcia listy z dniem dzisiejszym tj. Wtorek 18 Stycznia 2011 roku.

Wszystkie dzieci zapisane do dzisiaj tj. wtorek 18 Stycznia 2011 bardzo chętnie zapraszamy do wspólnej zabawy!