Wyprzedaż rzeczy używanych – Wszystko dla Dziecka i Rodziny

W sobotę 30 czerwca 2012 r. w godzinach 10.00-13.00 w budynku Szkoły All Saints (Upper School Mill Mount,York, YO24 1BJ) odbędzie się wyprzedaż rzeczy używanych: Wszystko dla Dziecka i Rodziny. Akcja ta organizowana jest przez Polską Szkołę Sobotnią w Yorku (organizacja charytatywna nr 1143609).

Koszt: £2 lub darmowy wstęp dla osób, które w soboty – 16 i 23 czerwca złożą w Polskiej Szkole Sobotniej dary na wyprzedaż (ubrania, buty, zabawki, książki, dvd, wyposażenie i dekoracje domu). Dary mogą być przekazane przez rodziców dzieci uczęszczających do szkoły.

W czasie wyprzedaży będzie można dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu szkoły, dzieci młodsze będą miały okazję pobawić się z polskimi rówieśnikami na Grupie dla Rodziców z dziećmi do lat 5, będzie można zakupić kawę, herbatę i ciasto oraz losy na loterię.

Planując podróż na wyprzedaż prosimy wziąć pod uwagę, że szkoła dysponuje ograniczoną niewielką ilością miejsc parkingowych.

Serdecznie zapraszamy!