Wycieczka do Laxton Hall

W dniu 26 czerwca planujemy zorganizowanie szkolnej wycieczki z okazji Dnia Dziecka. Chcielibyśmy zabrać dzieci do Laxton Hall, gdzie co roku odbywa się tzw. Wesoły Dzień Dziecka i spotkanie Polskich Szkół Sobotnich z całej Anglii.
Organizatorem imprezy jest Polska Macierz Szkolna oraz Polska Misja Katolicka. Na dzieci czeka tam mnóstwo atrakcji i zorganizowanych zabaw, a przy tym jest to doskonała okazja do poznania uczniów innych Polskich Szkół Sobotnich w Anglii oraz nawiązania nowych przyjaźni.
Jest to impreza całodniowa (wyjazd planowany jest na godzinę 9 rano, a powrót około godziny 18tej) i wiąże się z wynajęciem autokaru. Zapraszamy do udziału w wycieczce wszystkich uczniów, ich rodzeństwo , koleżanki i kolegów oraz oczywiście rodziców, gdyż jest to impreza dla całej rodziny. Szkoła pokrywa koszt udziału uczniów w wycieczce, natomiast cena biletu dla osób dorosłych będzie uzależniona od ilości chętnych i ostatecznego kosztu wynajmu autokaru.
Dlatego już dziś bardzo prosimy zgłaszać swoje zainteresowanie i zapisywać się na listę dostępną w sekretariacie szkoły, tak byśmy mogli na czas zarezerować autokar.
Na stronie głównego organizatora Wesołego Dnia Dziecka w Laxton Hall jest już umieszczony program imprezy, ramy godzinowe, regulamin i inne informacje dotyczące przebiegu tego dnia. Zapraszamy zatem i odsyłamy na stronę www.laxtonhall.com