Wigilia szkolna 2018

15 grudnia – jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia – cała społeczność szkoły spotkała się, aby wspólnie pochylić się nad cudem Wcielenia Syna Bożego i radośnie świętować to wydarzenie. Zgodnie z tradycją odbyło się wspólnie kolędowanie wraz z występen naszych uczniów, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń błogosławionych, ciepłych i rodzinnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zadbali o wspaniały przebieg tej uroczystości

W szczególności:
– Kadrze Szkoły za pracę włożoną w przygotowanie małych aktorów, dekoracji i oprawy …;
– Rodzicom naszych uczniów, którzy przygotowali dzieci do ról, zadbali o dekorację i poczęstunek;
– Dzieciom, za świetne przedstawienie Jasełek, trudy włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach i radość jaką sprawiły wszystkim oglądającym.

Dziękujemy!