Wesoły Dzień Polskiego Dziecka w Laxton Hall 2011

Serdecznie dziekujemy tym wszystkim Rodzicom, ktrzy pomogli nam w organizacji wycieczki do Laxton Hall. Dziekujemy, że nie wystraszyli się Państwo zł ej pogody i pomimo niekorzystnych prognoz meteorologicznych nie zrezygnowali z wyjazdu.

Dziekujemy za opiekę nad drużynami podczas zawodów oraz w trakcie pikniku. Mamy nadzieję, że obok deszczowych i mokrych doświadczeń, znalazły się też przyjemne momenty, jak chociażby wygrana naszych dzieci w meczu dwóch ogni.Miło też było widzieć naszych Rodziców integrujących się ze sobą. Pomimo niezbyt przyjaznej pogody większość z Państwa, jak również nasi uczniowie mieli roześmiane buzie przez cały czas trwania wycieczki. Mamy nadzieję, że po powrocie do domów wszyscy porządnie się wygrzali i wysuszyli :))

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii, by obejrzeć zdjęcia z wycieczki do Laxton Hall.