Warsztaty wielkanocne

W najbliższą sobotę, tj. 13 marca 2010r. zamiast typowych zajęć w Polskiej Szkole Sobotniej odbędą się warsztaty wielkanocne.
Uczniowie będą mieli okazję zapoznać się ze zwyczajami wielkanocnymi, własnoręcznie zrobić palmę wielkanocną oraz pisanki. W zwiazku z tym, bardzo serdecznie prosimy, aby dzieci przyniosły na następne zajęcia po 2 ugotowane jajka (mogą być też wydmuszki) oraz różne materiały dekoracyjne, które przydadzą się do wykonania ozdób wielkanocnych (np. niepotrzebne kawałki kolorowego materiału, tasiemki, kolorowe serwetki papierowe, piórka, włóczkę, kordonek, bibułkę, cekiny, guziczki, suszone listki roślin, itp.)

Wykonane przez naszych uczniów palmy i pisanki zostaną wystawione na sprzedaż w polskim sklepie Barbakan, a uzyskany dochód przeznaczymy na dofinansowanie szkolnej wycieczki, która zaplanowana jest na czerwiec.

Do udziału w zajęciach zapraszamy rownież chętnych Rodziców.
Bardzo przydadzą nam się dodatkowe dorosłe osoby do pomocy przy pracach ręcznych, a przy okazji mamy nadzieję, że w ten sposób sobotni poranek upłynie Państwu w miły sposób.

Zapraszamy bardzo serdecznie!