Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Polskiej Szkole Sobotniej w Yorku

Informujemy, że inauguracja roku szkolnego 2016/2017 w PSS w Yorku odbędzie się w dwóch terminach. W najbliższą sobotę 10 września na godz. 9.30 zapraszamy nowych uczniów wraz z rodzicami, by zapoznać się z organizacją zajęć w PSS, spotkać się z dyrektorem szkoły oraz porozmawiać z nauczycielami poszczególnych klas. Z kolei naszych dotychczasowych uczniów zapraszamy w sobotę  17 września, również na godzinę 9.30. Zaczniemy krótkim spotkaniem powitalnym w holu szkoły, a następnie uczniowie przejdą do swoich klas na zajęcia lekcyjne.

W najbliższym czasie udostępnimy na naszej stronie internetowej pełny kalendarz zajęć dydaktycznych oraz wydarzeń szkolnych zaplanowanych na rok 2016/2017.

Bardzo się cieszymy na spotkanie z naszymi obecnymi i nowymi uczniami.