Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w PSS

Z przyjemnością informujemy, że inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w PSS w Yorku odbędzie w  sobotę 15 września o godz. 9.30. Odbiór dzieci o godz.12:30

Ponadto, szkoła dysponuje jeszcze wolnymi miejscami dla uczniów. Rodziców rozważających dopisanie dziecka do listy uczniów prosimy o wypełnienie formularza zapisu dziecka znajdujacego się na stronie internetowej  lub zgłoszenie się bezpośredniu do szkoły.

Bardzo się cieszymy na spotkanie z naszymi obecnymi i nowymi uczniami.

Wam, drodzy Uczniowie, życzymy aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej

 

Dyrektor I nauczyciele Polskiej szkoły Sobotniej w Yorku