Rodzinny piknik polski

Dnia 29 maja po zajęciach Polskiej Szkoły Sobotniej , czyli około godziny 13.30 planujemy zorganizować piknik rodzinny na łące przy Millenium Bridge. Zapraszamy do udziału całe rodziny.
Dzieci będą miały możliwość pobawić się na świeżym powietrzu, dorośli zintegrować się bardziej ze sobą biesiadując przy grilu. Prosimy zabrać ze sobą: jedzenie do grilowania (kiełbaski, burgery, szaszłyki, warzywa itp.według upodobania smakowego), chleb i inne dodatki do grila typu ketchup lub musztarda, picie, koc lub matę do siedzenia na trawie, gry do zabaw podwórkowych (piłka, skakanka, rakietki do badmintona itp).
Mamy zagwarantowane dwa grile do wspólnego użycia, ale jeśli ktoś jeszcze ma możliwość udostępnienia swojego grila na wspólny piknik to bardzo serdecznie zapraszamy.
Jednorazowe naczynia oraz węgiel na grila będą zapewnione.
Na piknik można się dostać własnym środkiem transportu, a w przypadku jego braku lub niewiedzy jak trafić na miejsce pikniku, polecamy wspólne wyjście sprzed budynku szkoły bezpośrednio po zajęciach sobotnich. W sekretariacie szkoły wywieszona będzie lista dla osób chętnych do wspólnego marszu.
Zaproście na piknik również przyjaciół i znajomych niekoniecznie związanych z Polską Szkołą Sobotnią.