Relacja ze szkolnego Dnia Mamy i Taty

Kochana Mamo, Kochany Tato…

Po raz kolejny mieliśmy okazję zaprezentować swoje niezaprzeczalne talenty.

Obchody Dnia Mamy i Dnia Taty zaplanowaliśmy z przymrużeniem oka… To znaczy planowaliśmy z pełną powagą i profesjonalizmem, ale w konwencji komicznej. Odwaga i kreatywność podopiecznych PSS oraz ich opiekunów została doceniona należycie. Gromkie brawa i mnóstwo śmiechu – czyli to, na co skromnie liczyliśmy od samego początku. Odkopaliśmy trochę popkultury z lat ubiegłych i zaprosiliśmy rodziców i opiekunów na TELEWIZYJNY KONCERT ŻYCZEŃ. Rodzice mieli szansę przypomnieć sobie program, który bił rekordy popularności wśród ich rodziców i oglądać go na ekranie oryginalnego Rubina (patrz zdjęcia).

W programie znalazła się piękna multimedialna prezentacja złożona z portretów rodzinnych namalowanych przez dzieci, oraz chytrze przemyconych zdjęć rodzinnych. Prezenterzy odczytali indywidualne życzenia dla każdego z przybyłych. Na gościnny występ dotarła nawet Shakira, atmosferę podkręcała niezastąpiona Majka Jeżowska a mamy mdlały na widok The Blues Brothers.

Kto nie był, niech żałuje.

Zapraszamy do Galerii, by obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.