Relacja fotograficzna z balu karnawałowego

Zapraszamy do naszej Galerii, by obejrzeć zdjęcia z balu karnawałowego “ W krainie śniegu i lodu”, który odbył się 7 lutego 2016.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom wielkiej loterii fantowej:

Właścicielom Restauracji Barbakan, pani Iwonie Michalskiej-Firmie Tailored Rehab Therapy, pani Arlecie z salonu Fab Hair, pani Basi z salonu Nails Beauty, pani Joannie z salonu Beauty Heaven, pani Iwonie Mikołajczyk właścicielce firmy fryzjerskiej Euphoria, panu Mariuszowi Marszałek–M. Marszałek Photography, panu Krzysztofowi Marszałek- właścicielowi firmy House Clean York, właścicielom Polskiego Sklepu Magdalenka, właścicielowi sieci sklepów International Finest Food, pani Katarzynie Spiczak Brzezińskiej oraz panu Arurowi Kubieniec.

Dziękujemy również kadrze nauczycielskiej za poprowadzenie zabaw dla dzieci podczas balu karnawałowego: pani Asi, pani Monice oraz panu Danielowi.

Słowa wdzięczności kierujemy także do wszystkich mam, które upiekły pyszne ciasta i ciasteczka, a także do wszystkich rodziców zaangażowanych w przygotowanie tej zimowej zabawy.