Refleksje po spotkaniu wigilijnym

Ogrom przygotowań, mnóstwo stresu, niepewność czy się wszystko uda przeprowadzić zgodnie z planem i… niespodziewana przez nikogo, oszałamiająca frekwencja. DZIĘKUJEMY!

Tegoroczne spotkanie wigilijne przerosło nasze (i tak śmiałe) oczekiwania. Mam wrażenie, że w pomoc przy dekoracjach, poczęstunku, przygotowaniach pomieszczeń zaangażował się prawie każdy uczestnik imprezy. Było pięknie, pysznie, wesoło, ŚWIĄTECZNIE! I było nas mnóstwo.

Skompletowaliśmy profesjonalny chór, który śpiewał przy akompaniamencie wspaniałych muzyków i nie do końca typowych instrumentów. Najmłodsi aktorzy, choć odczuwali lekka tremę, dzielnie wywiązali się z powierzonych ról, przenosząc nas w odległe czasy, wspomagani przez profesjonalnie zaaranżowaną scenę. Sala, w której był czas na poczęstunek wyglądała tak zapraszająco, że wypełniliśmy ją po brzegi. Poczucie humoru i zaangażowanie wszystkich uczestników w przygotowane zabawy – bezcenne.

Zapraszamy do Galerii, by obejrzeć zdjęcia z tego spotkania.

Kadra Pedagogiczna Polskiej Szkoły Sobotniej oraz Komitet Organizacji Polonijnej w Yorku życzą Wszystkim pięknych świąt  Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!