Nasza delegacja w PSS w Hull

W dniu 23 kwietnia 2016 delegacja naszej szkoły,  na zaproszenie  dyrektor Magdaleny Laskowskiej, gościła w Polskiej Szkole Sobotniej w Hull, gdzie zasiadła w jury  konkursu recytatorskiego “Wierszowisko”,  organizowanego pod patronatem Polskiej Macierzy Szkolnej. Celem spotkania było zachowanie bezstronności oceny uczestników konkursu, jak również nawiązanie współpracy pomiędzy PSS w Yorku i placówką w Hull.

Delegację stanowili członkowie Zarządu  Organizacji Polonijnej w Yorku: Barbara Janeczek-Mikołajczyk i Rafał Mikołajczyk.

W konkursie recytatorskim wzięło udział  15 uczniów w przedziale wiekowym od 5-14 roku życia. Jury wyłonilo dwóch finalistów, którzy w czerwcu będą reprezentować  PSS w Hull podczas  ogólnokrajowego finału Polskich Szkół  Sobotnich  w Londynie.

Bardzo serdecznie dziękujemy  Pani dyrektor Magdalenie Laskowskiej oraz gronu pedagogicznemu PSS w Hull za bardzo miłe przyjęcie. Życzymy kolejnych wygranych w Londynie!

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia.