Komitet Organizacji Polonijnej w Yorku

Polska Szkoła Sobotnia została powołana przez Organizację Polonijną w Yorku. Każdy rodzic zapisujący swoje dziecko do Polskiej Szkoły Sobotniej staje się autoamtycznie członkiem tej oragnizacji.
Organizacja zajmuje się stroną prawną i finansową szkoły, przeprowadza nabór nauczycieli, reprezentuje szkołę w banku, rozlicza budżet, tworzy dokumentację. Bardzo przydałyby się nam osoby aktywne, twórcze, z pomysłami. Chcemy, by Polska Szkoła Sobotnia prężnie się rozwijała i była atrakcyjna dla naszych uczniów.
Dlatego jeśli mają Państwo ochotę działać w Komitecie Polskiej Organizacji Polonijnej w Yorku lub chociaż tylko podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub pomysłami to bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu ze szkołą. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie.
Zebrania Komitetu Polskiej Organizacji Polonijnej w Yorku odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca.