Dzień Dziecka dla Dzieci w każdym wieku

Mnóstwo przygotowań, kilka nieprzespanych nocy, niezliczone burze mózgów… a wszystko po to, żeby spotkać się pod cudownym pretekstem Dnia Dziecka. W piękną, słoneczną niedzielę, udało się nam zebrać doborowe towarzystwo z Yorku i (wcale nie najbliższych) okolic.

Imprezie patronowały Polska Szkoła Sobotnia w Yorku, Stowarzyszenie Kucharzy i Cukierników na Wyspach oraz Szkoła języka angielskiego „Let’s talk”. Oprócz gier i zabaw, zapewniliśmy także rozkosze dla podniebienia: rozpływającą się w ustach karkówkę w sosie kminkowym oraz kremówki, których kruchości ciasta i delikatności kremu nie sposób opisać.

Bawili się mali i duzi. Wyścigi, tor przeszkód, chusta animacyjna, pokaz talentów i niezwykle wytrzymała piñata to tylko część atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla uczestników.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą wspólną zabawę!

Zapraszamy do Galerii, by obejrzeć zdjęcia z tej imprezy.