Dzień Babci i Dziadka

W polskim kalendarzu jest wiele świąt rodzinnych, których brakuje w kalendarzu angielskim. My jednak o takich wyjątkowych datach pamiętamy i dlatego w sobotę 21 stycznia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji na zakończenie zajęć  uczniowie klasy B przygotowali krótki program artystyczny, podczas którego wyrecytowali życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków oraz przedstawili w teatrzyku kukiełkowym “Bajkę o Czerwonym Kapturku”.

Było nam miło, że niektórym Rodzicom udało się wziąć udział w naszej szkolnej uroczystości.Szczególnie serdecznie dziękujemy naszym honorowym gościom Państwu Janinie i Tadeuszowi Szafran – Babci i Dziadkowi Mieszka z klasy A, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Wszystkim naszym Babciom i Dziadkom mieszkającym w Polsce, w Anglii i w jeszcze innych zakątkach świata składamy nasze najserdeczniejsze życzenia i przesyłamy wyrazy naszej miłości i wdzięczności za wszelkie dobro, życzliwość i ciepło, które nam okazują.

 

Zapraszamy do Galerii, by obejrzeć zdjęcia z tej uroczystości.