Dzieci listy piszą…

W Polskiej Szkole Sobotniej rozpoczął się program wymiany listów pomiędzy naszymi uczniami, a ich rówieśnikami z Polski.Pomysł na ten projekt zaproponowała pani kierownik Ania. Ma on na celu zachęcić nasze dzieci i młodzież do częstszego posługiwania się językiem polskim w piśmie oraz oczywiście stworzyć możliwość zaprzyjaźnienia się z rówieśnikiem mieszkającym w Polsce.

Do tej pory swoje pierwsze listy napisali już uczniowie klasy C, nawiązując korespondencyjną znajmość z uczniami Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Także uczniowie klasy A  pod opieką pani Bożeny wysłali już swoje pierwsze listy do polskich kolegów i koleżanek z Niepublicznego Przedszkola NUTKI w Krakowie.

Zapraszamy do Galerii, by obejrzeć zdjęcia klasy A z listami od przedszkolaków z Polski oraz fotkę pozdrowień od klasy C.