Księga z kondolencjami

Pierwsze zajęcia kwietniowe po przerwie wielkanocnej we wszystkich klasach poświęcone były tematyce związanej z katastrofą polskiego samolotu rządowego pod Smoleńskiem. Tragiczna śmierć Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, jego żony oraz 94 pozostałych pasażerów samolotu, wśród których znalazło się tak wiele znaczących dla naszego kraju osób, była nieplanowaną i bolesną lekcją historii.
Uczniowie naszej szkoły wykonali bardzo wymowne w swej treści prace plastyczne oraz pisemnie wyrazili swój smutek z powodu tak wielkiej tragedii narodowej.
Z wszystkich tych prac została wykonana piękna księga kondolencyjna, która zostanie wysłana do Polski na adres Kancelarii Prezydenta .

Szkolne wiesci

Październik, 2020
Październik, 2020
Czerwiec, 2020

Dnia 29.02.2020 roku odbyla sie w naszej szkole 3-cia edycja konkursu recytat... wiecej »

Zobacz pozostale wpisy »