Yorkowisko 2019

Dnia 09.02 odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu recytatorskiego YORKOWISKO. Wzięło w nim udział sześcioro uczniów PSS YORK. Pierwsze miejsce zajęła Emilia Szulczewska za recytacje wiersza: „Samochwała” Jana Brzechwy, drugie miejsce zajęła Laura Rozbicka za recytacje wiersza „Zabieram Polskę ze sobą” Elizy Piotrkowskiej, trzecie miejsce przypadło w udziale Kayah Matuszewskiej, mówiła wiersz Hanny Niewiadomskiej pt. „Dzień Taty”. Wszystkim dzieciom gratulujemy wspaniałego występu a członkom rodziny dziękujemy za przybycie jak również za gromkie brawa, które dodały otuchy naszym małym artystom

 

Szkolne wiesci

Czerwiec, 2020

Dnia 29.02.2020 roku odbyla sie w naszej szkole 3-cia edycja konkursu recytat... wiecej »

Grudzień, 2019

Poniżej można nas wesprzeć prze stronę Paypal

Link  wiecej »

Grudzień, 2019

wiecej »

Zobacz pozostale wpisy »