Zajęcia z pisarką Agnieszką Szczepańską

24 lutego Polska Szkoła Sobotnia miała okazję gościć pisarkę powieści dziecięcych, panią Agnieszkę Szczepańską. Pani Aga wprowadziła nas w świat Patki i Pepe, ich przygód i tajemniczych zagadek do rozwiązania, a następnie odkryła dzieciom rąbek tajemnicy jak wymyślić swoją własną historię pełną ciekawych postaci i intrygujących wątków. Dzieci rzuciły się w wir ciężkiej pracy i za pomocą pudełek, kartonów, kolorowych papierów i swojej własnej wyobraźni tworzyły niestworzone historie. A oto owoce naszej twórczej pracy: galeria
Ps. Oczywiście nasza szkolna biblioteczka wzbogaciła sie o nowe pozycje, serdecznie zapraszamy naszych uczniów do odkrywania świata Patka i Pepe.

Szkolne wiesci

Październik, 2020
Październik, 2020
Czerwiec, 2020

Dnia 29.02.2020 roku odbyla sie w naszej szkole 3-cia edycja konkursu recytat... wiecej »

Zobacz pozostale wpisy »