KONKURS NA KOSZYCZEK WIELKANOCNY

KONKURS NA

KOSZYCZEK WIELKANOCNY

 1 kwietnia 2017

Każdy uczeń może zgłosić na konkurs 1 koszyczek wielkanocny, wykonany samodzielnie z dowolnego materiału lub zakupiony, ale samodzielnie przyozdobiony . W koszyczku mogą znaleźć się pisanki, zajączki, baranki, kurczaczki, bazie, itp. oraz wszelkie obiekty związane z obchodami Świąt Wielkanocnych i te tradycyjnie znajdujące się w święconce (poza produktami spożywczymi).

 

Pisanki powinny być wykonane SAMODZIELNIE z wydmuszek lub styropianowych modeli. Technika dowolna.

 

Do każdej pracy należy dołączyć opis zawierający następujące dane:

– imię i nazwisko autora pracy,

– klasa

Szkolne wiesci

Październik, 2020
Październik, 2020
Czerwiec, 2020

Dnia 29.02.2020 roku odbyla sie w naszej szkole 3-cia edycja konkursu recytat... wiecej »

Zobacz pozostale wpisy »