Polish Heritage Day

Zapraszamy do udziału w projekcie
Polish Heritage Day
7 maja 2017

Organizacja Polonijna w Yorku, Ambasada RP w Londynie oraz wolontariusze Foxwood Community Centre serdecznie zapraszają do wspólnego świetowania Polskiego Dnia w Yorku.

Celem projektu, nad ktorym patronat obejmuje ambasador Arkady Rzegocki, jest ustanowienie na terenie Wielkiej Brytanii corocznych obchodów związanych z Dniem Polonii i Polaków za Granicą, Dnia Flagi RP i Święta Konstytucji 3 Maja.

Pragniemy, by ten dzień stał się okazją do zaprezentowania społeczności angielskiej naszych tradycji i kultury, upamiętnienia dziedzictwa przeszłych pokoleń oraz do pokazania pozytywnego wkładu Polaków w życie kulturalne, gospodarcze i społeczne Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy polskie firmy i przedsiębiorstwa, polskich artystów, aktywistów i pasjonatów do zaangażowania się w przygotowanie Polish Heritage Day. Poszukujemy osób pragnących zaprezentować swoją działalność, mogących zasponsorować nagródy oraz wolontariuszy, którzy wspierać będą promocyjnie i organizacyjnie imprezę.

Czekamy na Państwa deklaracje współpracy do 25 marca 2017.
Prosimy o kierowanie korespondencji zatytułowanej „Polish Heritage Day”
na adres e-mail: polishschoolyork@gmail.com

Szkolne wiesci

Październik, 2020
Październik, 2020
Czerwiec, 2020

Dnia 29.02.2020 roku odbyla sie w naszej szkole 3-cia edycja konkursu recytat... wiecej »

Zobacz pozostale wpisy »